RODECA® – systém prosvětlovacích dutinkových panelů z polykarbonátu (PC) - Ferona Thyssen Plastics, s.r.o.

Obchodní podmínky

Stáhnout obchodní podmínky


RODECA®

RODECA® – ucelený systém prosvětlovacích dutinkových panelů z polykarbonátu (PC) s příslušenstvím, určený pro výrobu svislých zasklení. Tyto prosvětlovací panely jsou vícevrstvé dutinkové desky, které mají na obou stranách tvarové zámky, které umožňují rychlé a snadné vzájemné spojování. Tento tvz. ‚pero-drážka‘ systém umožňuje zasklívání bez podpůrných nosníků, čímž přináší úsporu nákladů a snižuje pracnost montáže.
K panelům je dodáván kompletní sortiment hliníkových profilů, se kterými je montáž snadnou a pohodlnou záležitostí. Zasklívací systém RODECA je určen pro výrobu namáhaných svislých zasklení, střech, sedlových a obloukových světlíků.

RODECA® DIY – materiál určený pro jednoduchá, svislá zasklení s nízkým zatížením, pro nevytápěné prostory a výrobu interiérových příček. Při montáži není nutné používat těsnění.

RODECA® LBE – materiál určený pro extrémně namáhaná svislá zasklení vytápěných objektů, jako např. tělocvičen a sportovních hal. Do zasklení je možné zabudovat větrací okna.

Ke stažení

RODECA - leták
(PDF, 808 kB)
RODECA - sortiment
(PDF, 95.5 kB)